Dezynsekcja

"To że ich nie widać wcale nie musi oznaczać że ich nie ma"
Bez względu na porę roku spotykamy owady w naszych domach. Większość z nich jest nie groźna jednak niektóre z nich mogą powodować reakcje alergiczne lub nie kiedy nawet wstrząs anafilaktyczny. Najczęściej w budynkach wielomieszkaniowych spotykane są karaczany, pluskwy, pchły, pająki, rybiki, gryzki, mrzyki, mrówki, komary oraz biedronki azjatyckie.  Obecnie przeżywamy nawrót pluskiew oraz karaluchów, tylko skumulowana współpraca firm dezynsekcyjnych oraz administracji jest w stanie powstrzymać intruzów przed przejęciem naszych mieszkań.

- Nasze Usługi -

Zamgławianie ULV

Niezawodna zimna mgła pozwoli sukcesywnie wybić całą populację pluskwy w domu. Pluskwa w kontakcie z środkiem doznaje porażenia nerwowego i umiera bez możliwości przejścia w stan hibernacji jak ma to miejsce w przypadku wymrażania.

Żelowanie

Żelowanie to idealny sposób na karaczany i mrówki. Pozwala na rozprowadzenie trutki z antraktem wabiącym i odstraszenie następnych pokoleń insektów.

Oprysk
Opryski różnią się tym od zamgławiania że średnica kropli jest dużo większa i nie jest przenoszona przez wiatr. Powoduje to natychmiastowe osadzenie na powierzchni. Stosowane jest głównie na klatkach
strychach, piwnicach i ogródkach.

Potrzebujesz wyceny lub Masz pytanie? zadzwoń: tel:505214591
Questions? No WORRIES, We speak English.